GÖREVİ ADI SOYADI BAŞL. TAR. BİT. TAR.
Fakülte Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nusret KOCA 03.08.2023 03.08.2026
Fakülte Yönetim Kurulu Üyesi (Profesör Temsilcisi) Prof. Dr. Gürbüz OCAK 25.06.2022 25.06.2025
Fakülte Yönetim Kurulu Üyesi (Profesör Temsilcisi) Prof. Dr. Şaban ORTAK 20.09.2023 20.09.2026
Fakülte Yönetim Kurulu Üyesi (Profesör Temsilcisi) Prof. Dr. Bülent AYDOĞDU 20.02.2022 20.02.2025
Fakülte Yönetim Kurulu Üyesi (Doçent Temsilcisi) Doç. Dr. Eray EĞMİR 06.07.2024 06.07.2027
Fakülte Yönetim Kurulu Üyesi (Doçent Temsilcisi) Doç. Dr. Mehmet ERKOL 08.09.2023 08.09.2026
Fakülte Yönetim Kurulu Üyesi (Dr. Öğr. Üyesi Temsilcisi) Dr. Öğr. Üyesi Mücahit GÜLTEKİN 08.06.2022 08.06.2025

 

25 Aralık 2015, Cuma 8514 kez görüntülendi