GÖREVİ ADI SOYADI BAŞL. TAR. BİT. TAR.
Fakülte Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nusret KOCA
Fakülte Kurulu Üyesi (Bölüm Başkanı) Prof. Dr. Celal DEMİR 22.09.2019 22.09.2025
Fakülte Kurulu Üyesi (Bölüm Başkanı) Prof. Dr. Nusret KOCA 28.10.2021 28.10.2024
Fakülte Kurulu Üyesi (Bölüm Başkanı) Prof. Dr. Ersin KIVRAK 15.03.2021 15.03.2024
Fakülte Kurulu Üyesi (Bölüm Başkanı) Prof. Dr. Gürbüz OCAK 14.02.2023 14.02.2026
Fakülte Kurulu Üyesi (Bölüm Başkanı) Doç. Dr. Fatih GÜNGÖR 13.02.2023 13.02.2026
Fakülte Kurulu Üyesi (Bölüm Başkanı) Doç. Dr. Fatma Betül ŞENOL 09.11.2021 09.11.2024
Fakülte Kurulu Üyesi (Profesör Temsilcisi) Prof. Dr. Şaban ORTAK 20.09.2023 20.09.2026
Fakülte Kurulu Üyesi (Profesör Temsilcisi) Prof. Dr. Nuray KURTDEDE FİDAN 10.02.2023 10.02.2026
Fakülte Kurulu Üyesi (Profesör Temsilcisi) Prof. Dr. İjlal OCAK 10.02.2023 10.02.2026
Fakülte Kurulu Üyesi (Doçent Temsilcisi) Doç. Dr. Eray EĞMİR 16.06.2021 16.06.2024
Fakülte Kurulu Üyesi (Doçent Temsilcisi) Doç. Dr. Cahit ERDEM 26.12.2022 26.12.2025
Fakülte Kurulu Üyesi (Dr. Öğr. Üyesi Temsilcisi) Dr. Öğr. Üyesi Ramazan EROL 17.09.2023 17.09.2026

 

25 December 2015, Friday 9327 kez görüntülendi